DEPLUA
Forum EURO TSL
Międzynarodowe Forum EURO-TSL
Korytarz transportowy Niemcy Polska Ukraina
Warszawa, Hotel Marriott Courtyard, 23 sierpnia 2011
W dniu 23 sierpnia 2011 w hotelu Marriott Courtyard w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Międzynarodowego Forum EURO TSL – Korytarz Transportowy Niemcy Polska Ukraina. Organizatorami wydarzenia byli  wydawnictwo emerpress Sp. z o.o., Hafen Hamburg Marketing e.V. oraz Europejskiego Centrum Biznesu.

Rozwój gospodarczy Europy jest uzależniony w znacznym stopniu od rozwoju korytarzy transportowych pomiędzy Wschodem i Zachodem. Ilość projektów mających na celu rozbudowę paneuropejskich korytarzy transportowych w ramach choćby inicjatyw takich jak Trans-European Transport Network, wskazują na potrzeby i możliwości rozwoju, ale również na problemy związane z realizacją tych inwestycji.

Nikogo nie trzeba przekonywać o znaczeniu transportu dla rozwoju gospodarki, ale konieczna jest jeszcze bliższa współpraca między narodami Europy mająca na celu znoszenie barier i taki właśnie cel wyznaczyliśmy sobie organizując FORUM EURO TSL.

Celem, który postawili sobie organizatowrzy jest to, by forum stało się nie tylko platformą wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami branży TSL, ale również umożliwiało przekazywanie opinii i konkretnych wniosków przedstawicielom rządów Niemiec, Polski i Ukrainy.

Serdecznie zapraszamy na koleją edycję Forum, która będzie miała miejsce w 2012 roku.

       Dariusz Kardas

    Redaktor Naczelny
  "Prawo w Transporcie"
Partnerzy strategiczni Forum

SKG KWILLPartner Merytoryczny Patronat honorowy Główny patron medialny Parnterzy edukacyjni
       
DGL PUIG Puls Biznesu Instytut Morski Wyższa szkoła cła i logistyki

Partnerzy biznesowi

DOELZYCH Warsaw Airport Roedl & Partner

DAMCO TimoCom MDRKPatroni medialni

Baltic transport jurnal TSLbiznes EURO Logistics Flota Auto Biznes

Polska Truck&business TSLbiznes LOG24 Towary Niebezpieczne
regdos.com