DEPLUA
Forum EURO TSL
Міжнародний Форум Euro LTS
Транспортний Коридор Німеччина-Польща-Україна
Варшава 23 серпня 2011 - готелі Marriott Courtyard у Варшаві

Від імені організаторів, Видавництва Emerpress Sp. z o.o., Hafen Hamburg Marketing e.V., а також Європейського Центру Бізнесу, маємо честь запросити Вас на Міжнародний Форум Euro TSL Транспортний коридор Німеччина-Польща-Україна, який відбудеться 23 серпня 2011 в готелі Marriott Courtyard у Варшаві.

Економічний розвиток Європи залежить від розвитку транспортних коридорів між Сходом та Заходом. Кількість проектів, спрямованих на розбудову європейських транспортних коридорів, наприклад у рамках ініціатив таких як Trans-European Transport Network, дають змогу зрозуміти потреби та можливості розвитку, а також проблеми, пов’язані з реалізацією цих інвестицій.

Нікого не потрібно переконувати в значенні транспорту для економічного розвитку, але необхідна також покращити співпрацю між народами Європи, націлену на знесення бар’єрів, і саме таку ціль ми визначили перед собою, організовуючи ФОРУМ EURO TSL.

Форум має стати не лише платформою для обміну досвідом між представниками галузі TSL, але також вможливить передачу поглядів та конкретних внесків представників урядів Німеччини, Польщі та України.

Бажаємо, щоб робота, яка почнеться на форумі, продовжувалася у наступних місяцях, а висновки з дискусії були вписані до Білої Книги, яка буде передана органам, що займаються розвитком транспорту у наших країнах.

         Даріуш Кардас

     Головний редактор
   "Prawo w Transporcie" 

Стратегічні партнери форуму

SKG KWILL
Oрганізаційно-методичний партнерy
Почесний патронат Генеральна медіа підтримка Parnterzy edukacyjni
       
DGL PUIG Puls Biznesu Instytut Morski Wyższa szkoła cła i logistyki
Бізнес партнери

DOELZYCH Warsaw Airport Roedl & Partner

DAMCO TimoCom MDRKМедіа підтримка

Baltic transport jurnal TSLbiznes EURO Logistics Flota Auto Biznes

Polska Truck&business TSLbiznes LOG24 Towary Niebezpieczne
regdos.com